☎ (067) 469 18 60
Пн-пт.: 9.00-18.00
Замовити дзвінок
BELLA DONNA
beauty ambassador

Для парафінотерапії

У цій категорії немає товарів

Аксесуари для парафінотерапії - носочки, рукавички, пакети використовуються для посилення ефекту цієї процедури. Її проводять в салонах краси або в домашніх умовах. Продукція італійського бренду Biemme користується великим попитом у професіоналів. Купити безпечні та зручні товари для парафінотерапії цього виробника за приємною вартістю можна в інтернет-магазині Bella Donna. Оптовим покупцям надається знижка.

Приладдя для процедури європейської якості

Компанія Biemme S.r.l. заснована в Республіці Сан-Марино в 1999 році. Підприємство спеціалізується на виробництві і продажу устаткування, а також засобів і різних аксесуарів, які застосовуються професіоналами для видалення небажаного волосся.

Продукція компанії сертифікована, вона експортується в 36 країн світу. Ретельний відбір безпечних матеріалів і суворе дотримання технології на заводах в Італії - гарантія високої якості товарів торгової марки Biemme.

До приладдя для парафінотерапії відносяться:

  • пакети з поліетилену;
  • носочки з махрової, флісовій або іншої тканини;
  • кисті;
  • рукавички і рукавички.

Аксесуари для парафінотерапії допомагають максимально відкрити і розширити пори на шкірі. Підсилюють потужний омолоджуючий ефект процедури, надають зігріваючу дію і підтримують необхідну температуру. Приємні відчуття і розслаблення тіла з застосуванням цих предметів, гарантовані.

Щоб парафін або віск не приклеївся до шкарпеточок або рукавиць і створився потрібний термоефект, на ноги попередньо одягають одноразові поліетиленові пакети.

Як купити допоміжні товари для парафінотерапії

Для замовлення аксесуарів наберіть наш номер телефону, заповніть форму для зворотного зв'язку або створіть заявку на сайті. Наші фахівці допоможуть вам вибрати продукцію, організують її доставку до Києва або інші населені пункти України.

Bella Donna 19 років на ринку

Косметичні засоби з Італії та Франції

Професійні консультації

Продукція з натуральних компонентів

Кошик