☎ (067) 469 18 60
Пн-пт.: 9.00-18.00
Замовити дзвінок
BELLA DONNA
beauty ambassador

Для перукарів

Фартух для перукаря
Ціна: 170 грн.
Перукарська накидка
Ціна: 232 грн.
Пензлик для фарбування волосся
Ціна: 52 грн.


Товари для перукарів - незамінна продукція, без якої неможлива комфортна робота професіоналів і початківців майстрів. Зручні і якісні приналежності бренду BBcos виготовляються за європейськими стандартами. Під час виробництва використовуються тільки безпечні перевірені матеріали. Купити накидки, щітки, халати, фартухи та інші аксесуари цієї торговельної марки для перукарів за демократичними цінами можна в інтернет-магазині Bella Donna.

Товари для професіоналів від BBcos

BBCOS - італійська компанія з виробництва косметики і аксесуарів для співробітників, що працюють в сфері краси. Бренд заснований в 1999 році італійськими бізнесменами Bertola і Beccaria. Назва підприємства складено з перших літер їхніх прізвищ і додавання першого складу від слова косметика.

Продукцією цього бренду користуються в найдорожчих перукарнях і салонах краси. Відома компанія змогла ідеально поєднати вигідну вартість і високий рівень якості. Фірма отримала визнання вже в 50 країнах світу, і тепер її продукція доступна на Україні.

Аксесуари для перукарів Бібікоса:

  • довговічні;
  • красиві;
  • зручні;
  • універсальні;
  • безпечні.

Фартухи, накидки і халати стійки в агресивних речовин і служать дуже довго. Навіть після численних прань вони виглядають бездоганно. Щітки BBcos виготовлені з міцного пластику, який не ламається і не кришиться, але в той же час пластичний. Використовуючи якісні аксесуари цієї торговельної марки, ви підвищите статус косметологічного салону або перукарні і поліпшите його відвідуваність.

Якщо вам потрібна додаткова інформація про продукцію, оплати, доставки або у вас є бажання купити перукарське приладдя, то скористайтеся номерами телефонів, вказаними у верхній частині сайту, або заповніть форму для зворотного дзвінка.

Bella Donna 19 років на ринку

Косметичні засоби з Італії та Франції

Професійні консультації

Продукція з натуральних компонентів

Кошик