☎ (095) 271-58-44
☎ (067) 448-33-74
Пн-пт.: 9.00-18.00
Замовити дзвінок
BELLA DONNA
beauty ambassador

Шампунь для чоловіків - в чому особливість

17.02.2020
Шампунь для чоловіків - в чому особливість

У чому різниця шампуню для чоловіків і жінок?

Різний шампунь для чоловіків і жінок - це не просто маркетинговий хід. Відомі фармацевтичні компанії і торгові марки, такі як, наприклад «BBcos», що виробляють косметичні засоби по догляду за волоссям давно встановили, що PH - шкіри у представників сильної половини людства менше, ніж у жінок. Так кислотно -щелочной баланс середньостатистичного джентльмена дорівнює 5,4, для леді це значення дорівнює 5,7. Шкіра на всьому тілі щільніша, а кров переміщається по венах інтенсивніше, сальні залози забруднюються набагато швидше. Також, месьє раніше, ніж будь-яка мадам починають прощатися зі своєю шевелюрою.

Все це пов'язано з різницею гормонів в наших організмах.

З огляду на все це, ТМ BBcos створила спеціальний шампунь для чоловіків - зміцнює і очищає з лінійки Green Care Essence.

Який шампунь краще для чоловіків?

Зміцнює, очищає шампунь для чоловіків Bbcos з серії Green Care Essencе націлений не тільки на очищення волосся і шкіри голови, а й на зміцнення і відновлення волосяних цибулин. До його складу включено речовина, яке діє сильніше - пиритион цинку, що допомагає не тільки очистити жирові пори, але і має антибактеріальну та протигрибкову дію. Він допомагає боротися з ознаками лупи, не створюючи відчуття стягнутості і сухості. Зміцнює, очищає шампунь для чоловіків містить спеціальні добавки, такі як таурин і сірковмісна амінокислота, які допомагають запобігти передчасне облисіння, зміцнюючи кутикулу волоса ще в початковій фазі росту. А стовбурові клітини надають регенерацію цибулини.

Шампунь для чоловіків, наданий в даній серії не містить яскраво вираженого запаху, погодьтеся - це виглядає дуже дивно, якщо чоловік пахне пелюстками троянди або ягодами малини.

Шампунь для чоловіків: особливості

З огляду на все вище наведені факти, дуже важливо, щоб у джентльменів і дам були свої окремі шампуні. Якщо містер буде використовувати шампунь, призначений для місіс, то його волосся вже через годину-півтора будуть виглядати дуже неохайно. Дівчата ж ризикують повністю позбутися блиску і шовковистості, отримавши натомість ламкі і посічені кінці.

Ознайомитися докладніше з зміцнюючим, очищує шампунем ТМ BBcos з серії Green Care Essencе і замовити його, ви можете на сторінці нашого інтернет-магазину.

Шампунь для чоловіків - в чому особливість
Кошик