☎ (095) 271-58-44
☎ (067) 448-33-74
Пн-пт.: 9.00-18.00
Замовити дзвінок
BELLA DONNA
beauty ambassador

Зміцнення волосся

13.02.2020
Зміцнення волосся

Ще до недавнього часу прийнято було вважати, що раннє облисіння проблема, з якою найчастіше стикаються чоловіки. Але забруднення атмосфери, перепади температури, скажений ритм життя і постійний стрес практично вирівняли даний показник між чоловіками і жінками.

Що можна вважати нормою?

Перш ніж бити тривогу і бігти в аптеку за спеціальними ліками, давайте визначимося - що норма, а що вже патологія. Якщо в день у вас випадає до 100 одиниць, на кінчику волосини ви не помітили біле ущільнення - цибулину, це норма. В інших випадках, зверніться до фахівця, лікаря-трихолога.

Чому це відбувається?

Причин випадіння може бути сотні, а то й тисячі. Від банального забруднення повітря до нервового порушення.

Але лікарі зазвичай виділяють два види облисіння:

  • Раптове (алопеція анагеновая);
  • Поступове (телогенового).
  • Раптове випадання відбувається внаслідок хімічного впливу на організм людини.

У поступового - можуть бути зовсім інші причини, такі як:

  • Порушення в гормональному фоні (вагітність, пологи, менопауза, годування)
  • Проблеми, які пов'язані зі здоров'ям (інфекційні захворювання, ускладнення після операцій, і багато іншого)
  • Неправильне харчування (дієта або ожиріння, нестача вітамінів)
  • Прийом лікарських препаратів

Якщо порушень у здоров'ї не виявлено, можливо, причина в неправильному догляді?

Часте фарбування, хімічні завивки, термічні укладання, погано підібрані шампуні, кондиціонери і бальзами можуть привести до втрати прекрасної шевелюри.

Як швидко і ефективно зупинити випадіння?

Щоб скоротити втрату локонів, а в подальшому і повністю відновити їх густоту, необхідний правильний догляд.

Всі миючі та живлять кошти повинні бути індивідуально підібрані. Перш ніж придбати продукцію уважно ознайомтеся з її складом. Волосся мають потребу в харчуванні корисними речовинами. Для таких випадком ТМ «BBcos» розробила спеціальну лінійку «Green Care Essence». Тут надані продукти для підтримки вашої краси і здоров'я.

Переваги Intensive Treatment Lotion

Одним з них є лосьйон від випадіння волосся «Intensive Treatment Lotion». Це професійний продукт, призначений для всіх типів волосся. До його складу входять тільки натуральні компоненти, такі як ромашка, мальва, арніка. Всі вони сприяють відновленню цибулин, зміцнюючи їх, проникаючи глибоко в структуру волосся, запобігають його переломлення і перетин. Вітаміни А, В, С, РР мають протизапальну і антибактеріальну дію. Бета-каротин допомагає в омолодження шкірного покриву і регенерації клітин. Лосьон від випадання волосся Intensive Treatment Lotion потрапляючи на шкіру голови постачає її живильними речовинами і покращуючи циркуляцію крові.

Після нанесення лосьйону від випадіння волосся Intensive Treatment Lotion, - його не змивають, даючи можливість всім компонентам надати максимальне лікувальну дію. Детальніше ознайомитися з лосьйоном від випадіння волосся Intensive Treatment Lotion, а так само іншими продуктами лінійки Green Care Essence ТМ BBcos, ви можете на сторінці нашого интернет-магазину.

Зміцнення волосся
Кошик