☎ (067) 469 18 60
Пн-пт.: 9.00-18.00
Замовити дзвінок
BELLA DONNA
beauty ambassador

Окислювачі

Окислювач Pro.Color 30 V (9%)
Ціна: 90 грн.
Окислювач Pro.Color 20 V (6%)
ХІТ
Ціна: 90 грн.
Окислювач Pro.Color 10 V (3%)
Ціна: 90 грн.
Окислювач KeratinColor Oxigen Cream 10 V (3%)
ХІТ
Ціна: 110 грн.
Окислювач крем-емульсія Keratin Color
Ціна: 110 грн.
Окислювач KeratinColor Oxigen Cream 40 V (12%)
Ціна: 110 грн.
Окислювач KeratinColor Oxigen Cream 30 V (9%)
ХІТ
Ціна: 110 грн.


Жодне професійне фарбування локонів неможливо без окислювача. Він дає необхідну реакцію, що дозволяє прийняти фарбі активний стан і впливати на глибокі шари волосся. У самостійному прояві фарба не дасть абсолютно ніякого ефекту. Саме окислювач для волосся грає основну роль в кінцевому результаті і стійкості придбаного відтінку.

Які окислювачі для волосся представлені в магазині «Беладонна»

Кожен вид продукту різниться складом і має чіткі показання до застосування. У нашому магазині представлений великий асортимент професійних окислювачів бренду BBCOS (проявителей) з різним вмістом перекису водню:
  • 1,8% - найм'якший, застосовується для тонкого волосся, які не потребують серйозних змін в кольорі;
  • 3% - застосовують при затемненні волосся в будь-який тон, або ж при освітленні на один тон світліше натурального кольору;
  • 6% - більш активний проявник, з його допомогою можна добитися освітлення на два тони, застосовується при фарбуванні в червоні, руді або мідні кольори, добре фарбує сивину;
  • 9% - застосовується при фарбуванні жорсткого волосся, для позбавлення від сивини, освітлення на три тони;
  • 12% - найактивніший і потужний окислювач, з його допомогою можна радикально змінити зовнішність, ставши яскравою блондинкою, навіть після брюнетки.
Всі окислювач для фарби для волосся представлені від відомих світових брендів, які зарекомендували себе з найкращого боку. Підбір кількості та складу окислювача варто довірити професіоналу, щоб не нашкодити своїй шевелюрі і не витратити час даремно, так і не домігшись результату.

Чому не варто економити на ціні окислювача для волосся

Думка про те, що не варто переплачувати за бренд, залишилося в минулому, адже результат говорить сам за себе. Застосовуючи професійні проявники від інтернет-магазину України «Беладонна», ви перестанете боятися фарбування і освітлення волосся, адже наші товари не просто змінюють відтінок, але і живлять і захищають шевелюру, надаючи їй життєвої краси. Зайшовши на наш інтернет-ресурс, можна детально ознайомитися з асортиментом продукції і уточнити, скільки коштує окислювач для волосся в Києві. Наші консультанти детально розкажуть про склад і застосуванні кожного проявника, порадять найбільш оптимальний варіант для конкретного випадку. З нами ви завжди будете впевнені в красі і здоров'я свого волосся. Всю професійну продукцію можна купити за ціною, яка порадує будь-кого.
Bella Donna 19 років на ринку

Косметичні засоби з Італії та Франції

Професійні консультації

Продукція з натуральних компонентів

Кошик